O mnie

 

Witam!

Teraz kilka słów o mnie.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, a więc więkoszość chorób i problemów wieku dziecięcego doświadczyłam na własnej skórze, dlatego wiem jak się czuje rodzic którego dziecko choruje, ile to stresu i emocji.

Zawodowo od 10 lat pracuję jako lekarz. Od 9 lat jako pediatra w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia. Jestem również asystentem na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uczę studentów medycyny, dietetyki i stomatoligii oraz prowadzę badania naukowe.

Tematyka schorzeń przewodu pokarmowego u dzieci jest Mi szczególnie bliska zarówno w praktyce klinicznej jak i w pracy naukowej. Bóle brzucha, kolki, refluks żoładkowo-przełykowy, alergie i nietolerancje pokarmowe to jedne z częstszych dolegliwości z którymi zgłaszają sie mali pacjenci. Staram się tak prowadzić proces diagnostyczno-terapeutyczny aby zapewnić moim pacjentom prawidłowy rozwój oraz ustąpienie dolegliwości.

Szczególnie ważna dla mnie jest tematyka profilaktyki zdrowotnej oraz prawidłowego żywienia.

Do zobaczenia na wizycie,

Anna Stochel-Gaudyn


Absolwentka Wydziału Lekarskiego UJCM w Krakowie, starszy asystent Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, asystent Kliniki Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia, Instytutu Pediatrii UJCM. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego Oddział Kraków oraz członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii ,Hepatologii i Żywienia Dzieci. Od 2009 roku zatrudniona w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. W 2015 roku uzyskała dyplom doktora nauk medycznych z zakresu gastroenterologii dziecięcej. W 2017 roku uzyskała dyplom specjalisty pediatrii, aktualnie jest w trakcie szkolenia specjalistycznego w zakresie gastroenterologii dziecięcej. Posiada doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń przewodu pokarmowego u dzieci- w tym nietolerancje i alergie pokarmowe, schorzenia czynnościowe przewodu pokarmowego, diagnostyki bólów brzucha, choroby zapalne jelit, schorzenia trzustki i wątroby.